Czas na rewolucję w sztuce gotowania! Kuchnia to już nie tylko pomieszczenie służące do gotowania. Jest w niej też miejsce na nowoczesne technologie oraz design, na które zwracają uwagę osoby doceniające funkcjonalność i estetykę. Jednym z takich rozwiązań są mobilne stanowiska kuchenne - zupełnie nowe oblicze nowoczesnych kuchni. 

Nowoczesne rozwiązania w mobilnej kuchni

To, co sprawia, że gotowanie w mobilnej kuchni jest możliwe to płyta indukcyjna z wbudowanym okapem. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie w przypadku problemów z rozmieszczeniem sprzętów AGD. Zintegrowanie płyty oraz wyciągu pozwalają umieścić ten sprzęt dosłownie wszędzie - również w mobilnej wersji kuchni. 

Mobilne stanowisko kuchenne - gdzie się sprawdzi?

Projekt został wykonany z myślą o przygotowywaniu potraw w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych. Jednak to nie wszystko! Dzięki swojej mobilności, kuchnie sprawdzą się doskonale podczas pokazów i degustacji w pomieszczeniach, gdzie często brakuje systemów wentylacyjnych.

Możliwość łatwego dostosowania mobilnego stanowiska kuchennego pozwala na wykorzystanie ich w każdym otoczeniu. Stanowisko składa się z dwóch rozkładanych blatów, które są przestrzenią roboczą do krojenia, siekania i przygotowywania potraw. Z kolei płyta indukcyjna z wbudowanym okapem zapewnią wygodę do gotowania, smażenia lub podgrzewania. 

Warto jednak zwrócić uwagę, że dzięki wbudowanym okapom, stanowisko to jest w pełni wystarczalne. Opary, które towarzyszą gotowaniu, są odprowadzane za pomocą wentylatora do filtra w obiegu zamkniętym. Ten efektywnie pochłania zapachy i aromat kuchenne, a także oczyszcza powietrze z wilgoci i tłuszczu.

 

Dowiedz się więcej o mobilnych stanowiskach kuchennych!

 

Unia Europejska