Kuchnia jest ważnym miejscem w mieszkaniu, pełniącym nie tylko funkcję przygotowywania posiłków, ale często także stanowiącym serce domu, w którym spotyka się cała rodzina. Dlatego też przykładamy dużą wagę do jej aranżacji. Kuchnia w zabudowie jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ łączy w sobie funkcjonalność i estetykę.

Kuchnia w zabudowie — co to znaczy?

Kuchnia w zabudowie to kuchnia, która jest projektowana i wykonana na zamówienie. Obejmuje nie tylko szafki na wymiar, ale także zabudowę specjalnych urządzeń AGD dostosowanych do zabudowy, takich jak kuchenki, lodówki czy zmywarki. Dodatkowo może też zawierać obudowę wyspy kuchennej. Usługa ta obejmuje kompleksowy projekt kuchni, uwzględniający wszystkie detale, w tym oświetlenie. W przeciwności do standardowych mebli na wymiar, kuchnie w zabudowie są zazwyczaj tworzone od podstaw, minimalnie bazując na gotowych elementach. Dzięki tak kompleksowym usługom i wykonaniu kuchnia prezentuje się elegancko i estetycznie.

Zabudowana kuchnia — projekt dostosowany do Ciebie

Kuchenne meble do zabudowy posiadają wiele korzyści. Ich najważniejszą zaletą jest możliwość stworzenia wyjątkowej kuchni, dostosowanej do Twoich potrzeb i stylu życia. Dzięki meblom na zamówienie każdy metr kwadratowy kuchni zostanie wykorzystany w sposób funkcjonalny. Kreatywne rozwiązania, jakie oferują meble kuchenne do zabudowy, pozwalają przezwyciężyć każde trudności związane z urządzaniem kuchni. Bez względu na rozmiar pomieszczenia, końcowy efekt zawsze będzie pozytywnym zaskoczeniem.

Jakie wybrać meble do zabudowy małej kuchni?

Przed wyborem mebli kuchennych na wymiar ważne jest dokładne zmierzenie pomieszczenia. W przypadku małych kuchni najlepszym rozwiązaniem jest układ szafek w kształcie litery U, który pozwala na wykorzystanie każdego milimetra wolnej przestrzeni, łącznie z zabudowaniem ścian po sam sufit. W ten sposób można zyskać nowe miejsca na przechowywanie, co na pewno przyniesie dużą satysfakcję. W przypadku dużej kuchni dobrym wyborem jest otwarta przestrzeń z praktyczną wyspą kuchenną.

Unia Europejska