Systemy BORA to kombinacja wysokiej jakości wyciągu oparów z płytą grzewczą o dużej mocy. Dla Systemu BORA przewidziano szeroki wybór modułów grzewczych, między innymi:

  • płyty indukcyjne z polami grzewczymi o pełnej powierzchni,
  • płyty gazowe,
  • grill Tepan ze stali szlachetnej.

Istnieje również możliwość łączenia jednego systemu z jedną lub nawet trzema płytami grzewczymi.

W systemie odprowadzania powietrza BORA opary kuchenne są prowadzone przez system kanałów BORA Ecotube i moduł ścienny BORA 3box bezpośrednio na zewnątrz. Wszelkie zapachy, a także opary są usuwane z kuchni, nie powodując uciążliwego hałasu.

 

 

Minimalistyczny design, wydajne i ciche rozwiązanie.

BORA X BO to nowoczesny piekarnik parowy. Steruje się nim za pomocą 19-calowego wyświetlacza niemalże tak komfortowo, jak obsługujesz swojego smartfona. W menu dostępnych jest wiele skonfigurowanych programów oraz prostych instrukcji dla każdego użytkownika. Optymalna dystrybucja ciepła pozwala na równomierną obróbkę przygotowywanych dań nawet przy użyciu trzech poziomów jednocześnie. Nie musisz także martwić się o zabrudzenia – piekarnik ma funkcję samoczynnego czyszczenia oraz automatycznego odprowadzania pary.

Eleganckim uzupełnieniem piekarnika parowego BORA X BO jest multiszuflada BORA. Wzornictwo w wersji All Black i wykonanie z wysokich jakości materiałów zachwyci każdego. Urządzenie jest niezwykle intuicyjne, dzięki klarownej listwie dotykowej. Podstawowe ustawienia pozwalają na rozmrażanie potraw bądź utrzymywanie ich w cieple. Uwagę zwraca także możliwość gotowania w niskiej temperaturze. Szereg innych funkcji zyskasz dzięki połączeniu multiszuflady z piekarnikiem parowym BORA X BO.

Unia Europejska